Hakkımızda

Davetiye.com.tr 2008 yılından bu yana online davetiye siparişlerinizde sizlere hizmet veriyor. Online davetiye siparişi vermenin hayal bile edilemediği 2008 yılında Türkiye’deki ilk davetiye sitelerinden biri olarak faaliyetlerine davetiye.gen.tr web sayfası ile başladık. O günlerde internetten her alanda siparişlerde çok sıkıntı yaşayan ve güven kaybeden internet kullanıcıları davetiye gibi bir ürünü internetten sipariş vermekte tereddüt duyuyor ve bir çok site ziyaretçisi ise sipariş vermiyordu. Hatta bir çok müşterimiz iletişim adresimize gelerek davetiyeleri yerimizde görerek almayı tercih ediyordu.
Online davetiye sektörümüzde az olan davetiye siteleri o günlerde hep birlikte bu alanda sürekli kaliteli, sorunsuz ve güvenilir biz hizmet verme çabasında olduk. Bu çabamız davetiye sektörünün online olarak gelişmesine büyük katkılar sağladı. Siparişlerini internetten veren müşterilerimiz bizi arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye etti ve o günlerde internetten davetiye siparişi verilmez imajını zamanla yendik. 2011 yılında Türkiye’de online alışveriş sektörünün ilerlemesine bağlı olarak yeni davetiye web sayfaları ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan bazı yeni sayfalar sektörümüzde bir avuç online davetiye satıcısının kurmaya çalıştığı kalitenin geriye doğru gitmesine neden olmaya başladı. Bu alanda bazı online satış yapmaya başlayan firmaların müşteri şikayetleri bizlere kadar ulaştı. Matbaacılıkla ilgisi olmayan bazı kötü niyetli şahıslar müşterilerini mağdur etti. Bu alanda sektörümüzün içinde bu tür firmaların faaliyetlerini durdurmaları noktasında girişimlerimiz olumlu sonuçlandı. Zaman zaman da bu tür sorunlarla her yaz dönemimde karşılaşmaktayız. Her yaz döneminde ortaya çıkan ve “Davetiye fiyatlarında büyük indirim” sloganı uygulayan bazı firmalar online davetiye siparişi verenleri mağdur etmektedir.

Davetiye.com.tr’ye karşı o günden bu güne hiçbir hukuki girişim olmamış, tüketici davası açılmamıştır. 1000'lerce online müşterilerimiz arasından aldığı hizmetten memnun olmayan müşterilerimiz de oldu elbette. Fakat hiçbir mağduriyete meydan vermeden bazı müşterilerimizin yaşadığı sorunları hemen giderdik. Yanlış anlaşılmaya ve yaşanılabilecek tüm itilaflara karşı sadece yazışma sistemleri ile sipariş aşamalarını yürüttük. Ve halen aynı şekilde çalışıyoruz.
Yurtdışından da davetiye siparişlerinde kurulduğu günden bu yana referans ve tavsiye edilen firmamız özellikle yurtdışı davetiye gönderilerinde kargoların kaybolması, geç ulaşması nedeni ile 2010 yılından bu yana UPS kargo ile gönderim yapmaktadır.

Davetiye.com.tr olarak 2008 yılında başladığımız günkü heyecan ve titizlikle müşterilerimizi hizmet vermeye devam ediyoruz.


FİRMA BİLGİLERİ:
DAVETİYE.COM.TR
E-mail: info@davetiye.com.tr
Firma Yetkilisi: İlhan ÖZDEMİR
Vergi Dairesi/No: Kocasinan/6770160604
Adres: Kocasinan Caddesi No:26/A Şirinevler, Bahçelievler, İstanbul


Davetiye.com.tr